Што е според вас Шабан?

ме ─╤╦︻ спука

╲╲╲╲╲╲CS,WE7,CR9 ╱╱╱╱╱╱
Член од
13 април 2010
Мислења
143
Поени од реакции
2
Saban
definicija eden
Saban iskopleksiran narodnak koj se pali na ceca i ostali od srbska estrada nosi zalizana frizura i bela carapa znae samo za selki zivot a sonuva za gradski toa mu e son da stana poznata gradska faca,ama seuste zivee vo selo
 

Nik20

Неверифуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
4.435
Поени од реакции
3.060
шабан е циган, овде на ридот седи со еминето, 4 дециња имаат, 2 го мажија во германија едното го пратија на одмор во шуто оризари, другото собира пластични шишиња:toe:
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.846
Поени од реакции
3.243
Нели е Шабан име?
 

ме ─╤╦︻ спука

╲╲╲╲╲╲CS,WE7,CR9 ╱╱╱╱╱╱
Член од
13 април 2010
Мислења
143
Поени од реакции
2
saban e ime da ,ali koj sram da go imas ,osobeno ako si od balkanov da ti se smeat site
 
Г

Господ

Гостин
Следбениците и почитувачи на Шабан Шаулич и Синан Сакич се шабани.
Сите останати вредат да се спомнат кога се прави попис на население.
 
C

cige

Гостин
шабан ака сељак

секој викенд излегува во кошула и сако, не поднесува странска музика, омилени коли му се Голф и БМВ, 4 години сонува да земе матура, и после рмба градежно......................
 

ме ─╤╦︻ спука

╲╲╲╲╲╲CS,WE7,CR9 ╱╱╱╱╱╱
Член од
13 април 2010
Мислења
143
Поени од реакции
2
шабан ака сељак

секој викенд излегува во кошула и сако, не поднесува странска музика, омилени коли му се Голф и БМВ, 4 години сонува да земе матура, и после рмба градежно......................
sonuva da zavrsi sredno
 

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.230
Поени од реакции
337
Четири букви : УРЕЛ
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.357
Поени од реакции
2.287
ноќен клуб у село Дабиље.:pos2: можеш и у Пепи да одаш ак е п`но у Шабан.:toe:

:pos:
 
Член од
9 февруари 2010
Мислења
315
Поени од реакции
908
Шабан e za mene nekoj glup cigan sto prodaa baterii na pazar..

daj nekoj neka mi kaze kako se menjaa na kirlica pa pisuam, ova so copy paste go napisav..?!
 
На врв Bottom