Што готвите во моментов?

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.945
Поени од реакции
8.293

Комита Ултрас

Ултрас Модератор
Член од
4 јуни 2009
Мислења
9.295
Поени од реакции
16.656
сакаш со ананас или мора класика со шумско овошје? :P
Викендов ќе го правам... знам колку се радуваше на пицата со ананас па ќе бидам фин и чизкејкот ќе го направам пола пола. Малку ананас малку шумско, специјално :P
 
На врв Bottom