Што НЕ би пробале - купиле повторно?

Член од
27 декември 2015
Мислења
49
Поени од реакции
36
Месен нарезак во животов повеќе не сакам ни да помирисам а не да каснам,беше расипан долниот дел кој го приметив од кога пробав ми се гадии да го погледнам во супер маркет. Не ви препорачувам да купувате.
 
Член од
15 март 2013
Мислења
947
Поени од реакции
617
Леб на кришки некој си Роберто.Не се става во уста,а камоли да се јаде
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.132
Поени од реакции
159
Морски плодови и паштети ... по еднаш имам пробано мислам дека следните 3 дена им го осекав вкусот. Ни миризбата не можам да им ја поднесам.
 
Член од
26 јуни 2012
Мислења
131
Поени од реакции
104
Варена зелка
Рукола
Пиво-било какво
Вода со вкусови

Не сум пребирлива за храна, јадам скоро се, ама ова :sick:
 

Waverly Raven

Valedictorian
Член од
3 мај 2013
Мислења
149
Поени од реакции
76
Виршлите од туна- ТУНИНО!!! Катастрофа!! Храна и вино веќе незнаат шо да измислат повеќе, па уште го рекламираат како "здрав производ" :facepalm:
 
Член од
28 октомври 2012
Мислења
272
Поени од реакции
39
Да бе, ми се смеша со муабетот од еден фанатик комшија по пачиве тој и опашки и јазици ставал, озбилно. :гик:
kaj nas paca pravat od kozata ili meso kako li se vika vnatre shto e vo zivotnoto shto gi drzi lajnata. Znaci toa se ppoparuva so vrela voda i se cisti i na kraj........ Bljaak.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom