Чисто информативно,а може и ќе помогнам

Член од
20 октомври 2014
Мислења
64
Поени од реакции
14
Колку од вас се запознаени со http://mojagarderoba.mk/ ?
Искрено јас сум член од јуни годинава и сметам дека е добро место за дружење,а притоа и да си продадеш нешто што си го купил ама поим немаш што да му правиш или пак баба дедо вујна нешто ти донеле ,а тебе ти требаат пари си зимаш си го продаваш .Што мислите за странава? Ајде некој мислење или некој член од таму :):)
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.094
Поени од реакции
7.336
Јас мислам дека не се разбирам стопосто, ама едно знам сигурно, ова жениве се од на Госпо бељата.
 
Член од
20 октомври 2014
Мислења
64
Поени од реакции
14
Убаво си го замислила, лошо си го рекламираш сајтот.
Сајтот не е мој ,прво инфо, па потоа коментар ,во прилог историјата на сајтот и почетоците во Македонија
http://www.pretpriemac.mk/index.php/suc-story/1067-intervju-so-milena-petrovska.html


http://mojekrpice.rs/ овој сајт е познат и во Србија,под друго име ,но со иста структура и иста цел

http://tarpmergaiciu.lt/ го има и во Литванија
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.094
Поени од реакции
7.336
Шо а речам, убав е сајто, за девојки за жени за момиња, пусти прај пазар дај ова туника, дај ова марама, чек саково, уш овија штикли. Сето то е во ред, али на крај ко ќе ја прашаш колку потроши? Толку и толку. Шо зборвиш ма, па дали си ти саглам? Златичко не се нервирај, на попусти ги зедов полата работи а другите секонд ханд беја.
И ај јела после не нервирај се.
 
Член од
20 октомври 2014
Мислења
64
Поени од реакции
14
Шо а речам, убав е сајто, за девојки за жени за момиња, пусти прај пазар дај ова туника, дај ова марама, чек саково, уш овија штикли. Сето то е во ред, али на крај ко ќе ја прашаш колку потроши? Толку и толку. Шо зборвиш ма, па дали си ти саглам? Златичко не се нервирај, на попусти ги зедов полата работи а другите секонд ханд беја.
И ај јела после не нервирај се.
i na kraj nemam sto da oblecam e klucna recenica.... SEKOGAS !
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
4.194
Поени од реакции
13.634
Колку од вас се запознаени со http://mojagarderoba.mk/ ?
Искрено јас сум член од јуни годинава и сметам дека е добро место за дружење,а притоа и да си продадеш нешто што си го купил ама поим немаш што да му правиш или пак баба дедо вујна нешто ти донеле ,а тебе ти требаат пари си зимаш си го продаваш .Што мислите за странава? Ајде некој мислење или некој член од таму :):)
Не сум член, али ја имам разгледано.
Прво, има многу работи кои никој не треба да ги носи, т.е да земеш да ги фрлиш и да ги запалиш.
Второ, кај некои цените им се малце па и преценети. Има и ок парчиња, кои вредат за парите.
Трето, премногу замарање е за некоја маичка или фустанче од 400-500 денари да се запознавам со некоја, да трчам да се наоѓам за истото или да и го праќам по пошта. Поарно ќе излезам и ќе си го купам, можда и за иста цена ќе го најдам, плус ќе биде ново.
Може е фина идеја, не викам не, и јас иам работи од кои сакам да се решам и не ги носам, али таквите не се повеќе од 10 во гардероберот. Значи, со малце повеќе пазење на што купуваш и во кои броеви, вртење комбинации во глава кога купуваш, дали имаш со што да го комбинираш и слично, веројатно многу ќе ти се намали бројот на тоа што ти е вишок алишта. Кога ќе прочитав кај некоја, ами јас си го купив, али мало ми е, големо ми е, или немам со што да го комбинирам, си викам што си мислела.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom