Хелиоцентризам - религија или лажна наука?

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.686
Поени од реакции
9.270
 
Последно уредено:

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.686
Поени од реакции
9.270

Автоматски споено мислење:

"You can't handle the truth!"
Автоматски споено мислење:

Screenshot_2024-06-12-23-50-54-41_948cd9899890cbd5c2798760b2b95377.jpg
Автоматски споено мислење:

#PERSPECTIVE IS NOT CURVATURE
#THERE IS NO CURVATURE
Screenshot_2024-06-13-00-06-07-55_948cd9899890cbd5c2798760b2b95377.jpg
 
Последно уредено:

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.686
Поени од реакции
9.270
Пазете се оваа година како и обично од негде астероиди "ќе паѓаат" :pos:
Screenshot_2024-06-16-15-18-05-79_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
"Times of India" Lol :D
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.686
Поени од реакции
9.270
RIP "Professor" Dave
Автоматски споено мислење:

Glitch in the matrix
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom