Фото хумор и интересни фотки!

Член од
12 март 2009
Мислења
17.538
Поени од реакции
12.675

анти ТИТО плакат на КП на Албанија од 1961, од Шкодер...
само ги забраија кубанските Пури :cool:
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom