Фото хумор и интересни фотки!

Член од
12 март 2009
Мислења
16.958
Поени од реакции
12.049


Исправка има банки на сперма каде сестри вадат сперма, ама на донаторот на сперма му се намалува наградата од 50 евра за 20 евра за РАЧНО вадење од страна на сестрата..
ако бара орално донаторот :cool:, нема ништо да добие може и ќе му бараат тој да плати
 

Kajgana Shop

На врв Bottom