Членови кои реагирале на порака #24657

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   snatch

   27
   • Мислења
    125
   • Поени од реакции
    60
   • Поени
    90
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    36.719
   • Поени од реакции
    58.251
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   gjoko-mkd

   50
   • Мислења
    8.260
   • Поени од реакции
    10.318
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   volare_g

   Nediplomiran i nedokvakan од Na levo od picka si materin ,ama traj si ima polos
   • Мислења
    433
   • Поени од реакции
    909
   • Поени
    155
  5. Ми се допаѓа

   TGTBF

   • Мислења
    553
   • Поени од реакции
    1.585
   • Поени
    155
 • Вчитување…
На врв Bottom