Фото хумор и интересни фотки!

Член од
7 септември 2016
Мислења
9.224
Поени од реакции
14.888
... мемиња низ цел свет, жените во Србија се префинети и најубави, ама вака не верувам дека се облекуваат па затоа прочепкав низ Нет, све све....ама да се рече „ова ви е Србија“ не личи со такви ниски удари, најдобра и богами најпаметна нација!
 
Последно уредено:
Член од
18 март 2019
Мислења
516
Поени од реакции
2.052
... мемиња низ цел свет, жените во Србија се префинети и најубави, ама вака не верувам дека се облекуваат па затоа прочепкав низ Нет, све све....ама да се рече „ова ви е Србија“ не личи со такви ниски удари, најдобра и богами најпаметна нација!
Hrabro od ove kako se obukla
Ja ne bih imao ništa protiv kad bi se sve žene na svijetu tako odjevale!
Bolje i ovo neg zamotane kao ninđe!
Автоматски споено мислење:

140049002_1663745760493586_1235025416991723584_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom