Фото натпревар 356 - Слободна тема

Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.660
Поени од реакции
24.002
Член од
17 септември 2022
Мислења
418
Поени од реакции
878
Извини вака, ама имаш еден ОГРОМЕН... фалус. Изгледа дека, длабоко во себе, планински чај и мир не е единствената работа по која копнееш.
На површина ти излегува една црна душманка, ќе ја дознаеш набрзо која е.
Gledam ja i kopito od crn mlad konj, vikam da ne davame idei.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.036
Поени од реакции
13.533
Последно уредено:

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.721
Поени од реакции
28.769
,,, ovoa selfi,,, :facepalm:,,, dobar zadnik,,,dobar,,, :D
Автоматски споено мислење:

Знаев! :*


Прегледај го приврзокот 407134


Абе ми се расипа хард дискот ги узгубув фотките, иам само полароиди сега :)
,,, auuuu sramotil'ci,,,:facepalm::D
Автоматски споено мислење:

Resizer_17084145339391.jpg
 
Последно уредено:
Член од
17 септември 2022
Мислења
418
Поени од реакции
878

Kajgana Shop

На врв Bottom