Фото натпревар #212: Планина

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 јуни 2009
Мислења
9.722
Поени од реакции
19.114
Имаше неколку поплаки за минатите теми дека беа малце комплицирани, еве нешто полесно. Ама да се потрудиме да биде нешто интересно, а не Водно или првото ридче од прозор што се гледа. Слика ќе прикачам подоцна.
 

Емкаа

крофни од драго.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.221
Поени од реакции
9.865
Треба едно 1500км јужно да се спуштам за да видам планина или рид. :(
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
31.842
Поени од реакции
19.838
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom