Фото натпревар #191 кружни форми ГЛАСАЊЕ

гласам за


  • Вкупно гласачи
    44
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.243
Поени од реакции
9.692
Знам знам каснам, ама црн петок и еден куп обврски :P


Одиме со гласање!!! Се гласа за три фотографии и гласањето трае до недела вечер


1. @Xfire

2. @MK expat
3. @Agda Beata

4. @SuBZerO (каде е ова?????)
5. @Dee_Jay
6. @Dani
7. @Torchyrus
8. @Skorp
9. @Klin
10. @shutrak
11. @pozdrav eden topol
12. @fennel
13. @kano
14. @gjoko-mkd
15. @AceCaleb
16. @Saladin
17. @abrako
18. @chef_cook
19. @Perfume
20. @gurman2
 
Последно уредено:

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
3.683
Поени од реакции
10.727
21. @Anco
22. @Darling
23. @Violetova
24. @bijons
25. @Джонтра Вохохолта
24. @TrendS
25. @vlatce7
DSC_2405.jpgГласав за @abrako братот @kano и огрлицата на @Agda Beataама требаше да ме почекаш да ги ставам сите слики прво :P
Автоматски споено мислење:

ама требаше да ме почекаш да ги ставам сите слики прво :P
Јас уште пред три дена знаев за кој ќе гласам.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
3.576
Поени од реакции
7.206
Со исклучок на неколкумина, останатите слики се тешка катастрофа.
Ништо лично, сликајте и со вга камера ако сакате, има модератори кои треба да одлучат за ова, ама натпревариве станаа трагикомични.
Претходно се гледаа добри ремек дела и беше уживанција да скролаш и дури 5 минути се мислиш за кој да гласаш. Сега само некои слики кои дете од 5 години може да ги направи и многу малку имаат поврзаност со темата.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.243
Поени од реакции
9.692
Со исклучок на неколкумина, останатите слики се тешка катастрофа.
Ништо лично, сликајте и со вга камера ако сакате, има модератори кои треба да одлучат за ова, ама натпревариве станаа трагикомични.
Претходно се гледаа добри ремек дела и беше уживанција да скролаш и дури 5 минути се мислиш за кој да гласаш. Сега само некои слики кои дете од 5 години може да ги направи и многу малку имаат поврзаност со темата.
ако се натпреваруваат тие неколку со добрите фотки, полека полека ќе замрат натпреварите :(
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
3.683
Поени од реакции
10.727
Со исклучок на неколкумина, останатите слики се тешка катастрофа.
Ништо лично, сликајте и со вга камера ако сакате, има модератори кои треба да одлучат за ова, ама натпревариве станаа трагикомични.
Претходно се гледаа добри ремек дела и беше уживанција да скролаш и дури 5 минути се мислиш за кој да гласаш. Сега само некои слики кои дете од 5 години може да ги направи и многу малку имаат поврзаност со темата.
Друже што се тиче мени,треба да се натпреваруваат сите,иначе ќе умре натпреваров ко натпреварот у кување.Топ си е натпреваров,и @коцка топ си го тера
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
3.576
Поени од реакции
7.206
Друже што се тиче мени,треба да се натпреваруваат сите,иначе ќе умре натпреваров ко натпреварот у кување.Топ си е натпреваров,и @коцка топ си го тера
Не сум против сите да се натпреваруваат.
Поентата ми беше бар малку да се потрудат. Срга бар е лесно, на телефон со 5 минути плус на некоја апликација одма имаш подобра фотка.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.243
Поени од реакции
9.692
Не сум против сите да се натпреваруваат.
Поентата ми беше бар малку да се потрудат. Срга бар е лесно, на телефон со 5 минути плус на некоја апликација одма имаш подобра фотка.
Затоа постои и темава каде збориме за фотките и тука може да се побара совет, мислење, само слабо ја користиме на тој начин
во право си дека треба да се потрудиме сите повеќе
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.161
Поени од реакции
8.839
Затоа постои и темава каде збориме за фотките и тука може да се побара совет, мислење, само слабо ја користиме на тој начин
во право си дека треба да се потрудиме сите повеќе
Свикај малце, те мислев појака :cautious:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom