Фото натпревар 147 -> СУВЕНИРИ НА ЕСЕНТА

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.898
Поени од реакции
5.684
Само една фотка оди на натпревар :) бирај која сакаш, ако не, оди првата
Автоматски споено мислење:

Ајдее... и со фотошоп почнавме... чешај си топките.
Кој што сака може да употребува. Иначе скроз се согласувам со @Toto.toto
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.898
Поени од реакции
5.684
Последното ќе е мое!!! @Toto.toto куцаш ко мене хахаха ја секигаш со грешки куцам, тука се тридам турбо да не заебам
 
На врв Bottom