Фото берза [помош при избор на фотоапарат]

Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Шефе немам зборови... сериозно!!

Лудница избор!

Многу добри слики да правиш, и со среќа да го користиш....
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Димитар напиша:
Шефе немам зборови... сериозно!!

Лудница избор!

Многу добри слики да правиш, и со среќа да го користиш....
Благодарам :)

Еве 2 свежи фотки специјално за модераторот за фудбал (ти!).

Се надевам дека ќе ја препознаеш фацкава. :)

 

outcast

login: failed!
Член од
29 јануари 2007
Мислења
424
Поени од реакции
8
Garfield напиша:
Шега настрана, навистина добар избор на фотоапарат. Што пари чини?
Ако не е тајна.
М?

Вака ти завидувам, апаратот е закон!:zver: Подобар избор од Фуџи-то. Ај со здравје да си го работиш :wink:
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Овој ми е познат многу :) Да не беше селектор на македонска репрезентација у фудбал? Драган Канатларовски :)
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Канатларовски :)

Се знае... закон сличиња :)
 

outcast

login: failed!
Член од
29 јануари 2007
Мислења
424
Поени од реакции
8
pcjodamaster напиша:
Овој ми е познат многу :) Да не беше селектор на македонска репрезентација у фудбал? Драган Канатларовски :)
Да да, Цапарот химселф :)
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Ама за сликите. Ноу комент! Прекрасна резолуција со одличен квалитет! Колку пари е апаратот? И од каде го зема?
 

Apash

Od kol na kol, kolot vo gazot!
Член од
10 март 2007
Мислења
567
Поени од реакции
15
paparazzi!!! е убо велат подобро излегуваш на слика ако не знаеш дека те сликаат.
глеам Бучко просек е на сликите :seir:

а за девојчината којзнае дали се рандом ....:drk:
 

Dadence

sweet devil
Член од
3 февруари 2007
Мислења
390
Поени од реакции
2
Slikite so poeke od dobri po kalitet, aparatot e super, ai ti malku ke poebas kadriranje i posle ke nemas gajle.....
se nadeam ke abauas so nooto milenie kako sto jas obino go narekuam....

ne goltam buki namerno tuku nerabitat na tastaturata....
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Хахаха сум се згазил за она Sleeper Cell. Инаку честито на апаратчето одлично ги вади сликите.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
alal da ti e super fotki, zakon se nema so ;)
samo taka pustij tuka ti nekoj paparazi fotki, te biva :)
 

PowerBoY14

Јас Сум Тој и Тој Роден Тогаш и Тогаш
Член од
13 април 2007
Мислења
256
Поени од реакции
4
Другарче...убав апарат си зел...и јас сакам многу фотогрфија..само..гледај ти колкави можиш да ги исптринташ фотографиите ако ти требаат на пример да направиш некоја уметничка фотографија па да ти стои дома како слика..да излези голема..мноогу голема а не само ко за во албум..
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Acid напиша:
It's getting hot in here... :)
Не ми се верува еј,девојкава баш денес на факултет ја загледав,сега и ти си ја сликал хахахахахахах
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
PowerBoY14 напиша:
Другарче...убав апарат си зел...и јас сакам многу фотогрфија..само..гледај ти колкави можиш да ги исптринташ фотографиите ако ти требаат на пример да направиш некоја уметничка фотографија па да ти стои дома како слика..да излези голема..мноогу голема а не само ко за во албум..
Фотографиите се сликани со среден квалитет, и намалени некои 10-тина пати... Не се секирај за резолуцијата.
Намерно се смалени за да ги ставам на форум. :wink:

BusHav напиша:
Не ми се верува еј,девојкава баш денес на факултет ја загледав,сега и ти си ја сликал хахахахахахах
Jaс уствари дечкото го сликав, ама и девојката улетала во кадар :)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Леле Ејсид кажи пер кај се движиш со апаратот да ти дојдам со фантомка и да ти го земам:pos: алал нека ти е закон е апаратов:):):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom