Фотографија со близнаци

Дискусија во форумот 'Деца' започната од bijons, 17 февруари 2017.

 1. bijons

  bijons Lady in red

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  765
  Допаѓања:
  642
  [​IMG]
   
  На katinakatalina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Moon Child

  Moon Child

  Член од:
  12 декември 2009
  Мислења:
  3.671
  Допаѓања:
  9.711
  Моите беа во посебна плацента, јасно на ултразвук се гледаше како линија дека се раздвоени, др викаше, еве ги како двајца комшии.
  Еве ги пораснати, 4 ипол месеца.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Krstev, Barbarai, Bodhidharma и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: