Фотографии од цвеќиња

Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.232
Поени од реакции
12.754
Prati ja na viber, pa samata ke se namali, pa taa od viber koristi ja...
Сум пробал, но тоа функционира ако некој мене ми прати слика и Виберот ја сечи по величина. Но ако постирам од мојот фолдер на камерата, Виберот си прави линк до оригиналната слика и не ја крати
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
1.873
Поени од реакции
1.769
Сум пробал, но тоа функционира ако некој мене ми прати слика и Виберот ја сечи по величина. Но ако постирам од мојот фолдер на камерата, Виберот си прави линк до оригиналната слика и не ја крати
Па прати ја на некој од фамилијата дома, па тој од фолдерот за Вибер ке ти ја прати тебе на вибер, со намалена резоулуција, или директно од вибер, нека ти ја форњардира сликата, и ке ја имас и на вибер фолдерот
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.500
Поени од реакции
3.727
imam i ruzmarin ,se poveke go sadat kako na vreme ziva ograda sto ja narekuvaa samo neznam sto fsushnos bese ako imas slika i pravilno ime
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.500
Поени од реакции
3.727

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.569
Поени од реакции
5.063
Кај нас го викаат јасмин, а всушност бил чубушник или Philadelphus microphyllus.

IMG_20200505_143727.jpg
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.109
Поени од реакции
3.947
1 и 2 -brassica(репа)
3 артичока?
4. во како да го откачам
5. Петров крст/вранино око, Paris quadrifolia
6 Лук?
7. Лимон/цитрус
Автоматски споено мислење:

20200514_142514.jpg
1. Пркос
2/3 Ружи 20200514_180220.jpg 20200514_180224.jpg
4. Постиав во кактуси и сукуленти.. 20200515_073014.jpg
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom