Фотографии од вашите патувања

Член од
5 март 2018
Мислења
15.730
Поени од реакции
17.539
Радиоактивноста е многу ниска моментално таму и е безбедно да се движиш, претпоставувам нормално со претпазливост и насоки за тотална безбедност на туристите.
Крипи е местото во секој случај, јас не би одела никогаш оти тие слики нема да ми излезат никогаш од главата на психа ќе ме мани ептен.
Автоматски споено мислење:

Минхен
IMG_20230127_235249.jpg

1675380341453.jpg

IMG_20230127_235418.jpg
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom