Филмови од нашите телевизии :)

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.430
Поени од реакции
9.337

Не знам како го испуштивте филмов, се всели во Телма едно време и секоја недела го даваа :D
Јас го стаив над тебе :D
И сум се намачила дур да најдам како се викаат филмовите...
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Некои што сте ги заборавиле..

Death Becomes Her

Филмови е потценет, ептен е интересен :)

Глума, специфичен хумор, coolness factor over 9000 :cool: , добра тематика. Заслужува најмалце 7, далеку е од 6.2....
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.430
Поени од реакции
9.337
Филмови е потценет, ептен е интересен :)

Глума, специфичен хумор, coolness factor over 9000, добра тематика, итн :)
Поминале сигурно 10 години откако сум го гледала последен пат, и тоа сум го гледала и над 10 пати, ама..
Се сеќавам на сцени, на глумците (така и го најдов) ама не баш толку добро за да кажам нешто повеќе, ама верувам чим така кажуваш ти :)
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.278
Поени од реакции
27.737
Јас го стаив над тебе :D
И сум се намачила дур да најдам како се викаат филмовите...
Имав проблеми со нетот ја дур се пратило си ме стасала :D
Филмови е потценет, ептен е интересен :)

Глума, специфичен хумор, coolness factor over 9000 :cool: , добра тематика. Заслужува најмалце 7, далеку е од 6.2....


Да, се согласувам. Црн хумор вришти XD

Honorable mention

мислам филмов го исцедија на сител :D
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Forrest Warrior


Да ми извините, али да го гледате по сто пати Чак Норис како се претвара у мечка, волк или орел за да тепа луѓе шо сакаат да ја сечат шумата, со рака запира моторна пила, а у меѓувреме пет деца му се sidekicks и има бекграунд приказна како он станал бесмртен откако умрела жена му па сега е духот на шумата, дефинитивно филмов ќе ви биде врежан у мозок.
 

SpiderWeb

ја заменува титулата под името во вашите мислења.
Член од
12 мај 2008
Мислења
632
Поени од реакции
622
Знам дека темата е за филмови, ама морам...


Уште се чудам на каков „носач на слика“ ги имаат овие серии... ваљда на магнетоскопска снимка :)
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.641
Поени од реакции
81.640
Моја тема :pipi:


Сталоне и Бандерас. Го дрвеа, го дрват и уште ќе го дрват во иднина со филмов. Најбоље дел 2:45 со легендарната реченица... "Fuck Shit, Mother Fucker....Fuck Shit" :cuc:


Поглуп филм здравје... ама го истураа од давање на покојна А1


Се си мислам дека МТВ од нејзиното отварање го даваат филмов. Антологија, преку 3 ипол часа правење јајцата цитрони само на МТВ


Филмот со бабичката која го мачеше синот на работа. Лоша глума од Сталоне, но тоа не им пречеше на нашите телевизии до смрт да го даваат филмот


Дефинитивно најглупиот Бетмен што некогаш излегол... но за нашите телевизии, ова е право ремек дело... Мона Лиза


Форца БТР :icon_lol:


Овој пат нема да ставам трејлер, доволно ќе биде да ја слушнете музикава. Искрено за малце ќе заплачев кога ја слушнав... Сите како мали сакавме да бидеме како Кевин Fucking Сорбо :cuc:. Форца стара Сител


Уште еден филм со Кевин Сорбо, и верувале или не по три пати го даваат на Сител 3. Филмчево имаше добро гитарче во позадина


Овој пат ќе кажам Форца Амазон. Ренди Кваид и Џејмс Вуд во соседска расправија...


Цртаните од Дизни... сите телевизии ги даваа... ама буквално сите, знам еднаш на Телма го даваа Квазимодо, и одкако заврши, не поминуваат ниту 5 минути гледаш го даваат на друга телевизија (не ми текнуваше која беше)... и што ќе правиш, пак ќе го гледаш одново :LOL:


Кога сме веќе кај цртаните, не смее да се заборави Малото Стапало... Јебига, пак ми дојдоа солзи на очиве :place:


Толку ми текнуваат во моментов, но сигурен сум дека уште ги има во мојот мозок... И како што доликува на темава ќе се одјавам со...

I'LL BE BACK :coffee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom