Фејсбук акаунти/страници (купувам)

Член од
17 април 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ima nekoj sto prodava FB profili so makedonska IP adresa?

Po moznost da se zagreani/koristeni nekoe vreme i da se postari od 6 meseci!

Pisete ako pordava nekoj
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Колку иде цена на fan page од 50к следачи?
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
776
Поени од реакции
1.042
Имам пораснато Instagram theme page со солидни followers count и добар activity.

На кои начини можам да го искористам ова во моја полза ?
Да направам clothes merch ?
Кои други начини можам да заработам од Insta?
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
587
Поени од реакции
249
Здраво
Купувам фб страници со македонска или американска публика(канада, британија, австралија.. може исто така), барем 10k+ следбеници
 
Член од
4 јули 2014
Мислења
286
Поени од реакции
73
Zdravo kupuva li nekoi insta acc, znam deka e fb tema ama sepak da prasam poso ne najdov za insta acc ?
 
Член од
15 март 2013
Мислења
955
Поени од реакции
620
Kupuvam instagram akaunt / strana со minimum 7000 followers.
Да бидат повеќето следачи од Македонија.
Плаќам по договор
 
Член од
15 март 2013
Мислења
955
Поени од реакции
620
Купувам FB фан страни со не помалку од 10000 лајкови
Купувам и instagram страна со над 3500 followers. Со реални и македонски следачи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom