Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
и прочитајте го постот (барем она што не е у спојлер) да не ми испадне трудот и историсково отворање на тема за џабе... :ROFLMAO:

има специјален дел за vamos... :icon_lol:
Абе море теле едно:D:P Е таков те сакам бе, Diamond Boy:pipi:
 
Член од
14 септември 2011
Мислења
577
Поени од реакции
179
ајде нека е со среќа..да имаме успешна сезона со многу титули па вамос реал да ме претвори у скејтборд...ааааа...:eek:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Ај со среќа нека ни е новава тема, да ја исполниме со победи и титули
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Ајде со среќа нека е новата тема
Многу успеси да си редиме и титули да си нижиме :P
HALA MADRID!!!!!
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Темава очекувам да донесе многу радости и среќми моменти !!

П.С. ПЕДЕРИ ИСПАДНАВТЕ ШТО НЕ ДОЗВОЛИВТЕ ЖЕНСКО ДА ЈА ЗАТВОРИ БАРЕМ ЕДНА ТЕМА ДО СЕА !!! -.-' :D
 
Член од
31 јули 2011
Мислења
936
Поени од реакции
741
Темава очекувам да донесе многу радости и среќми моменти !!

П.С. ПЕДЕРИ ИСПАДНАВТЕ ШТО НЕ ДОЗВОЛИВТЕ ЖЕНСКО ДА ЈА ЗАТВОРИ БАРЕМ ЕДНА ТЕМА ДО СЕА !!! -.-' :D
Па шон крена два прсти ? :)
 

Mos

Дон
Член од
19 ноември 2010
Мислења
606
Поени од реакции
95
Со среќа нека ни е новава тема. Сфатив дека има нова тема откако ја видов старата,силувана од вас додека јас бев во фаза на Хибернација :D . Нека му е среќен роденденот на MR.Marvel,дури не е прекасно :) . Посебно до вамос реал-мојов е Агумон:D
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Темава очекувам да донесе многу радости и среќми моменти !!

П.С. ПЕДЕРИ ИСПАДНАВТЕ ШТО НЕ ДОЗВОЛИВТЕ ЖЕНСКО ДА ЈА ЗАТВОРИ БАРЕМ ЕДНА ТЕМА ДО СЕА !!! -.-' :D
Нигде те нема, па сега педери биле :) Оваа ти ќе ја затвориш, за отварање немаш стаж :P
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Ај неколку убави слики да ја украсиме темава додека сме на почеток...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom