Траки за трчање

Член од
23 ноември 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво, нешто сум намислил да си земам трака за трчање, ама многу тешко да најдам баш тоа јас што сакам (со оглед на карактеристики и цена), па дали можете да ми кажете каде и што може да се најде во Скопје?

Моментално ја имам следнава листа на продавници што држат траки за трчање:

Вучко - vuckocompany.com.mk
Флекс - flex.com.mk / fitnes.com.mk
Винг - vingfitness.com.mk
Гладијатори - gladijatori.com / bodybuilding.com.mk
Херкулес - herkules.com.mk
Техномаркет - technomarket.com.mk
Топ Шоп - topshop.com.mk / bidifit.com.mk
Фитнес МК - fitnessmk.com

Дали знаете уште некоја продавница (со или без веб сајт) која ја немам во листата?

Исто така ако веќе ја имате дома, што модел имате и дали сте задоволни од неа?
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
topshop.com.mk
--- надополнето: Nov 24, 2011 2:44 PM ---
не видов дека си ставил :)))
--- надополнето: Nov 24, 2011 2:46 PM ---
http://www.fitnesoprema.net
Одлична е последната продавница, и баш имат еден модел што ми се допаѓа и одма би го зел, само еден мал проблем: Лоцирани се во Србија, и немат никаде наведено дека работат и со Македонија.
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.313
Поени од реакции
973
Hammer, Walk Runner CSR, како основен предлог за по дома.
Цена, 47.000 ден.
 
Член од
24 декември 2013
Мислења
263
Поени од реакции
311
Dali nekoj ima iskustvo so trakite za trcanje of megapopust, Cena 24000. Drugarka mi naraca no toa sto go dobi ne e isto kako na slikata.
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.313
Поени од реакции
973
Dali nekoj ima iskustvo so trakite za trcanje of megapopust, Cena 24000. Drugarka mi naraca no toa sto go dobi ne e isto kako na slikata.
За таа цена само за домашна рекреативна употреба.
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.313
Поени од реакции
973
Od Kade I koj tip na traka bi preporachal I Kolku pari e?
ZA doma
Maja, се зависи како и за што ќе ја употребуваш. Голем број на домшна опрема служи како сталажа или закачалка, па 99% од луѓето немаат престава дека доколку станат поактивни ќе ги испокршат за месец до два. Ова од лично мое искуство ти кажувам, можеби некој имал поголема среќа од мене.
 
На врв Bottom