Тоталитарниот режим на Ердоган, политичката иднина на Турција

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.181
Поени од реакции
11.620
Ќе биде интересно кога Ердоган ќе го наследи зет му Бајрактар во фотељата пртседател.

Турксиот Елон Маск го нарекуваат, со стекнато образование во Сад и те каков асет ќе имаат јенките. Огромен проблем ќе биде за Русија и за Иран.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom