Тип на денот (читај правила во прв пост)

Статус
Затворена за нови мислења.

DIK

Член од
1 март 2011
Мислења
66
Поени од реакции
5
bayern-inter 1
rokam na pojce pari jas za vas ne znam !
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.218
Поени од реакции
4.963
Accrington - Burton 1 @ 2.05


100%
 

DIK

Член од
1 март 2011
Мислења
66
Поени од реакции
5
odlicno ne postiraj vise!

vcera na cluj kolku i stai 20 den :D
kako be samo ti pameten se najduvash so site da se kontrash more mrsul eden ti ako uplajcas po 20den ne znaci site deka po tolku igra posran eden ne znam dali ima ovde moderatori da ti mavna eden ban ko sho mi pra mene !
 
Член од
5 октомври 2010
Мислења
974
Поени од реакции
308
kako be samo ti pameten se najduvash so site da se kontrash more mrsul eden ti ako uplajcas po 20den ne znaci site deka po tolku igra posran eden ne znam dali ima ovde moderatori da ti mavna eden ban ko sho mi pra mene !
дик немој бе до толку да се нервираш за глупости бе човек, нели гледаш дека се шегува со тебе..
 

Kasoo2

Kasoo
Член од
26 февруари 2011
Мислења
30
Поени од реакции
0
DIK убо ти рекоја пред некој ден, од тебе само фалење, олку пари ,онолку пари ,олку пари местена онолку и мамење,друго не можат да видат !.Дај прекини еднаш тој ке кладел 40 000 или 50 000, Само се фалиш фашташ,а никако да ти видиме ливче. прекини еднаш
of mori majkoo ti ne znajs 300den kako izgleda mene ce mi kazuvash
za gref i jas ne znam sho postiram ovde utakmici
komotno mozite da se ebite site


--- надополнето ---

Тебе требит да ти забранат на кајгана да влегвиш
kako be samo ti pameten se najduvash so site da se kontrash more mrsul eden ti ako uplajcas po 20den ne znaci site deka po tolku igra posran eden ne znam dali ima ovde moderatori da ti mavna eden ban ko sho mi pra mene !
 

koleee

Убер Македонче
Член од
6 јули 2008
Мислења
643
Поени од реакции
42
ПРЕСТАНЕТЕ БЕ НЕНОРМАЛНИ!
Fearless остај го и кажи една 10/10 :)
 

DIK

Член од
1 март 2011
Мислења
66
Поени од реакции
5
more kaso cepenico edno ne znam sho gledash ti ovde ama ako ne zabelezuvash ovde jas sum eden od pojakite
a ovaj samo mi go dudla kuro i ne pokazuvam lifcina vo javnost ako saka nekoj po pp ili na msn ce mu pratam da vidi
mene ako me banira ce si gi igrate vashite milan barca i real
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom