ТАВ ги презема аеродромите во Македонија

Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Може не е за тука прашањево, ама не најдов друга соодветна тема.
Да не знае некој, колку се движат од прилика плати на вработените во секторот за обезбедување на ТАВ (на аеродром) ?
Мислам на позиција РЕФЕРЕНТ ЗА ФИЗИЧКО ОБЕЗБЕДУВАЊЕ, и други слични кои што ги имало во досегашниве огласи што ги имаат објавено.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom