Споредба на маус Zowie

Член од
15 октомври 2017
Мислења
84
Поени од реакции
3
Некој ако може да ми објасни што е разликата помеѓу FK1, FK2, EC1, EC2
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.520
во бројките?

едит:

колку што видов разликата е во физичката големина, кој повеќе ти лежи на рака
 
Член од
15 октомври 2017
Мислења
84
Поени од реакции
3
На врв Bottom