Совети околу мотоцикли

Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Ете додека јас се мачев да постирам некои кои претходно ме читале одговорија во мое име.Ќе додадам само уште ова:Мислења ќе давам онаму каде што сметам дека ќе помогнат,и само за она за што ќе можам да потврдам со факти.

П.с.Благодарам за комплиментот ДЕВОЈЧЕ:))
Не ми благодари, по заслуга ти е според возраста :D
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Хаха ако е до возраста сум поминала покрај девојче ама ај:))
Батали возраст, јас сум уште подалеку од „дечко“ иако знаеш, кој вози мотор и да сака не може да остарее.
-Снег падна а не излеговме на заедничко кајганџиско или какво и да е заедничко ѓезме-возење. Ај здравје, на пролет ќе отвориме една форумска сезона, ако треба и топик ќе поставиме по тоа прашање :)
 
Член од
18 мај 2011
Мислења
184
Поени од реакции
74
Батали возраст, јас сум уште подалеку од „дечко“ иако знаеш, кој вози мотор и да сака не може да остарее.
-Снег падна а не излеговме на заедничко кајганџиско или какво и да е заедничко ѓезме-возење. Ај здравје, на пролет ќе отвориме една форумска сезона, ако треба и топик ќе поставиме по тоа прашање :)
Јас сум ЗА:))
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
E neznam dali mozi dvajca na edna metla....
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Го возиш? Како е состојбата? Баш ме интересира, некако доста добар изглед имаат особено 350-ките... ама не сум имал инфо од прва рака, дали се издржливи? И кој ги прави?
 
Член од
18 мај 2011
Мислења
184
Поени од реакции
74
Jas retko,muz mi sekoj den:))Kupen e kako za obuka i extra se pokaza.Skrsija edno 5-6 pati retrovizorce ama blagodarenie na motopart od veles brzo si gi dobivme:)))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom