Скопје Џез Фестивал 2019

Член од
18 јули 2018
Мислења
1.061
Поени од реакции
4.252
Една од најдобрите програми последниве години. Anouar Brahem посебно ми прави ќејф што го донесоа, баш си викав дека е редно да дојде тука, макар и на Offest.
 
На врв Bottom