Секс на жена со жена

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
... тоа е твоја перцепција, зш не ме разбра, кога се зборува за секс меѓу две жени, зарем не може да се примени „вештачки пенис т.н. дилдо :icon_lol: )
како ќе го објасниш тоа со други зборови ако кажеш фелацио треба веднаш асоцијација на такво нешто, ако на пример ја земам улогата на мушко, а го неам природно „алатот“ измислиле нели вештачки, дури и мушките го применуваат таквиот начин сами на себе не можат, па си закачуваат еден вештачки на зид па фелацио колку сакаш :D
+18 години
Нема перцепции. Фелацио си е стриктно дефинирано што е.
И не се обидувај да се извадиш, жити се. Со страп он планираше да и се стаиш на министерката а?
Да, да, сигурно.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.814
Нема перцепции. Фелацио си е стриктно дефинирано што е.
И не се обидувај да се извадиш, жити се. Со страп он планираше да и се стаиш на министерката а?
Да, да, сигурно.
ооооооо човече кога ќе легнат две лезбејќи едната треба да глуми мушко, а другата нежната половина, таа што е „мушко“ треба да биде мушко со сите придружни карактеристики и сексуални помагала („дилдо“) , па дури и мушко одело ќе облече ако треба и изразите се како да е мушко...ако ја браниш дотичната тоа е друго, вие ја зедовте таму како пример, јас само ги продолжив заебанциите! :D

MYOM4SQ7SAI6VA43D23FWRHG5A.jpg

... ај ова не ми е омилена тема, против вакви работи сум дефинитивно, женско женско секусуален однос го сметам за психолошко растројство!
 
C

CoolIris

Гостин
Па и е растројство. Во психијатријата хомосексуалноста е растројство на нагоните, исто како и педофилијата, геронтофилијата, зоофилијата итн.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.671
Поени од реакции
38.856
женско женско секусуален однос го сметам за психолошко растројство!
Затоа ти цело време ги потиснуваш твојте фантазии за страп он хард фак да и направиш на некоја женка.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.377
човече кога ќе легнат две лезбејќи едната треба да глуми мушко, а другата нежната половина, таа што е „мушко“ треба да биде мушко со сите придружни карактеристики и сексуални помагала („дилдо“) , па дури и мушко одело ќе облече ако треба и изразите се како да е мушко
Ова според кој закон?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ајде докторките шо до вчера се контраа сега трескат глупости у име на такозваната психијатрија.
Привлечноста меѓу две жени е нешто најоприродно на свет. И немаат потреба едната да глуме машко. Тоа само у порниќите е така. Со тоа првата докторка само си се изкажува коуку е сексуално перверзна.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Ајде докторките шо до вчера се контраа сега трескат глупости у име на такозваната психијатрија.
Привлечноста меѓу две жени е нешто најоприродно на свет. И немаат потреба едната да глуме машко. Тоа само у порниќите е така. Со тоа првата докторка само си се изкажува коуку е сексуално перверзна.
Дај Говинда не тропај глупости, каква привлечност бе, па уште најприродно било на светот..бљак...Ете јас не сум докторка, но убаво си кажаа докторките.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
кога ќе легнат две лезбејќи едната треба да глуми мушко, а другата нежната половина
Значи не си лезбејка и те молам не се обидувај да даваш дефиници што треба и како треба кога ќе легнат две девојки.
Нит знаеш како се чувствуваат нит ништо.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Дај Говинда не тропај глупости, каква привлечност бе, па уште најприродно било на светот..бљак...Ете јас не сум докторка, но убаво си кажаа докторките.
Сите знаеме дека неси докторка. Чистачка си. Им ги метеш канцелариите нивни, они ти фрлаат по некоја коска и затоа ги бранеш.
Туку мажо ти е бљак. Жените ти се бљак. Испаѓа дека и самата на себе си бљак уствари.
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.915
Поени од реакции
1.425
Секс на жена со жена? Ова му доаѓа нешто како лезбејство?
Не.
Може само се во некаква дебата, расправија и определуваат доминантност.
А во право е и ќе победи таа што има најстабилна центар маса, тежиште, такаречи најголем gluteous maximous.
Тоа се природни закони. Потоа ќе се синхронизираат сите заедно на месечно ниво и ќе завладее мир.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom