Секс/врска/брак со партнери од различна религија/националност

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Пробувам да фатам муслиманка некоја дека сакам да стави на глава шамија и така да имаме секс
Сега за муслиманка не знам,ама бабиве постари носат шамии па види си
 
Член од
25 февруари 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Па нема ништо лошо во тоа да се запознаеш уште подобро со неа. Со текот на времето ќе дојдете и до дискусија зошто се облекува "замотано" и што точно ја врзува за таа религија, како она ја разбира. Можеш да ја прашаш и што ѝ е тука интересно во Македонија конкретно, надвор од работата, каде се гледа во иднина итн. Треба да пазиш да не испадне конзервативна и покрај здраворазумноста.
 
M

martin64

Гостин
Јас имам 19 години и Македонец сум па деновиве се замислив да имам секс со ромка, турчинка, албанка или босанка, некако ми е интересно онака и размислив што треба да правам. Последен пат имав секс пред 2 недели со 25-годишна. Мислам дека муслиманка во Скопје може да има секс со мене ама јас треба да се сменам малце, сигурно муслиманката треба да е убава, некоја што искача, што е сексуално активна и со таа би требало да ми е најлесно, секако и од Македонките има и такви што не искачаат, што не се средуваат. А јас треба да се подобрам во некои работи, сепак сум висок 187 цм, 93.5 кг имам, изгледам крупно не сум сталак за инфузија.
Значи треба да ослабнам да дојдам негде околу 85-87 кг и да тренирам, да се издефинирам, да изгледам многу подобро, да си го средам стилот на облекување, добра коса кратка, харизмата да си ја подобрам, подобар хумор, логистиките да ги развијам, немам положено за кола но во Октомври ќе полагам кога ќе дојдам од Виена, да можам на поинтересни места да искачаме и доколку би дошло до секс да имаме да можам да изнајмам соба и таму да имаме секс. Девојката треба да биде некоја што има секс значи и јас треба да и одговарам и тогаш би имал секс со муслиманка не е толку тешко

Нормално дека и они сакаат секс да имаат
 
M

martin64

Гостин
Другар, девојките сакаат да имаат секс, они уживаат во тоа, не знам како да ти објаснам ама ти сигурно мислиш дека девојката треба некако да ја третираш кој знае како, дека треба да ја однесеш во Париз, а навистина доволно е и да се прошетате само. И мајка ти на тие години се уште и се свиѓа да има секс со татко ти
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.898
Поени од реакции
17.533
Не знам за кај нас доле во Германија Турчинките се ебат на големо.Нормално е тоа веќе работите се менуваат затоа што се се помалку конзервативни и имаат поголема слобода.И кај нас била иста приказна пред 80 години.Муслиманите сакаат да бидат со "наша" најмногу поради голотијата нешто што кај нив го нема сеуште толку за разлика па обратно или еве лично кај мене голотијата ми е веќе видена работа па затоа кога отидов ми беа интересни покриените муслиманки.Чудна работа е што оние кои се покриени муслиманки(турчинки,блиски исток) можеш полесно да дојдеш до нив односно се послободни за разлика од косоварките кои скоро ниедна не е покриена но се многу поконзервативни.Според мене има нешто симпатично и женствено кај покриените жени.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom