Светлана Ражнатовиќ - Цеца

Дали е монтажа?

  • ДА

    Гласови: 18 26,9%
  • НЕ

    Гласови: 49 73,1%

  • Вкупно гласачи
    67
  • Гласањето е завршено на .

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Цеца ...... КРАЛИЦА????????хахахахаха па дај ви се молам.... полека малку со дрогата
до когааааааа со шабанаријава ,до когааааа?!?!?!?!
 

OmarSpears

Stelar
Член од
11 декември 2009
Мислења
1.403
Поени од реакции
3.302
ТАМАН САКАВ ДА ОТВОРАМ ТЕМА ЗА ЦЕЦА ЗА ИНАЕТ НА РИКИ И СУНЏЕРОТ, НЕКОЈ МЕ ПРЕТРКАЛ МНОГУ ОДАМНА ...
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.888
Поени од реакции
14.438
@Blondi
Кога веќе оживеа темава :D... дај опиши ми го значењето и длабочината на текстовите од кралицава? И ако можеш барем една строфа, не мора цела песна, постирај ми, која според тебе е најдоброто од Цеца :)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
„Ако морате да прашате зошто Цеца е кралица, нема ни да разберете.“

- Томи Ли Џоунс.
 
A

Antigona

ГостинТууу , криво ми е , баш ми се оди на свирка на Цеца . Штета што не сум слободна тие денови , на 27 ми Јули летам за Канада работно , а да ми се паднеа 4 дена слободни ќе дојдев мајке ми.

Си ги сакам Цеца и Северина - сексипилните "наши " дами <33333
 
Член од
18 август 2018
Мислења
15
Поени од реакции
3
Бев на нејзин концерт во Охрид кога пееше. Можеше и подобро да биде. Целата атмосфера ја расипаа пијаните луѓе.
 
J

jakovdi

Гостин
Појма нема од пеење,обична проститутка Аркан ја направи позната.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.220
Поени од реакции
7.740
Да не беше Аркан немаше да биде тоа што е денес медиумски толку спомнувана и сега исто децата нејзини спомнувани по медиуми.

Синот нејзин почнал да спртува бокс и на еден турнир пред некој месец го најавуваа син на Аркан и Светлана Цеца Ражнатовиќ. Јас не знам кого друг боксер така го најавуваат.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.202
Поени од реакции
81.306
ПОРАНЕШНИОТ НА АНАСТАСИЈА СТАНА ТАТКО, А ПОРАНЕШНАТА НА ВЕЉКО КОЈА Е НЕГОВА СЕСТРА ГО ВОЗВРАТИ УДАРОТ- ЕВЕ ШТО ИМ ПОРАЧАА

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ Костадин Терзиќ денеска го изнесе својот наследник од болница заедно со сопругата.

Имено неговата свршеница Валентина и наследникот Вук денеска излегоа од болница и заминаа во својот семеен дом.

Сестрата на Костадин која исто така е поранешна девојка на Вељко веднаш сподели фотографии од внукот и му посака добредојде на него во домот.

За потсетување парот станаа родители на 24 јули, а двајцата судбоносното „ДА“ требаше да го изговорат во јуни годинава во еден белградски луксузен ресторан, но поради пандемијата сето тоа беше одложено.


Според многумина објавувањето на бебето веднаш по породувањето е возвраќање на ударот на семејството Ражнатовиќ кое веднаш го објави во јавноста Жељко.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.509
Поени од реакции
6.018
Глупа четникуша, дрољетина, краљица кича, за злочини против музиката треба да се осуди на робија.
Морон и гомно, класичен пример на србијанската антикултура која го загади Балканот во тешките 90-ти, за жал сеуште има народ кој е приемчив на имбецилни звуци и кретенски текстови. Кој слуша таква "музика" треба сериозно да се погледне во огледало.
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Глупа четникуша, дрољетина, краљица кича, за злочини против музиката треба да се осуди на робија.
Морон и гомно, класичен пример на србијанската антикултура која го загади Балканот во тешките 90-ти, за жал сеуште има народ кој е приемчив на имбецилни звуци и кретенски текстови. Кој слуша таква "музика" треба сериозно да се погледне во огледало.
и тука ли бе најде да труеш, човек ти си за на доктор бе озбиљно ти треба терапија.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.509
Поени од реакции
6.018
и тука ли бе најде да труеш, човек ти си за на доктор бе озбиљно ти треба терапија.
И овде ти сметам? Ти изгледа не си сфатил сеуште што значи јавен форум. Да не треба да те прашам каде и што ќе коментирам? Боже сачувај, што све нема.
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
И овде ти сметам? Ти изгледа не си сфатил сеуште што значи јавен форум. Да не треба да те прашам каде и што ќе коментирам? Боже сачувај, што све нема.
не бе слободно коментирај, него само иди провери се на чика доктор за твојата опседнатост со злите срби :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom