Работа од дома?

Член од
15 октомври 2013
Мислења
22
Поени од реакции
1
Авон нуди да работите како :
1. Претставник - Попуст на вашата порачка до 30%, бесплатни обуки, можност за заработка и подароци. Прв подарок е најновиот парфем од Авон.

2. Менаџер - да поставите свое работно време, да работите од дома, да бидете сам свој шеф,развивање на кариера и можност за одлична заработувачка.

За сите заинтересирани повеќе информации во inbox.
 
Член од
27 јуни 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
jas pocnav da rabotam na sfi pred edna nedela i imam odlicno mislenje za sajtot.koj saka moze da proba na linkot podolu
 
Последно уредено од модератор:
Член од
12 ноември 2015
Мислења
3
Поени од реакции
0
-Барам соработници-
На вас ви е потребна работа, а мене-вредни и озбилни соработници за работа од дома на интернет. Работата се состои од рекламирање на производи, градење на свој тим и бизнис, учествување на аукции, a и играње на игрички :) .
Повеќе информации на е-маил: ziva8589@gmail.com
 
Последно уредено:
Член од
12 ноември 2015
Мислења
3
Поени од реакции
0
Врв Жаклинче у Србија и Хрватска ,,парче,, направи, се поторишија па сеа тука а?
Здраво PsychoalieN
Како прво-не е убаво луѓето да ги нарекуваш овчички. :neetaka:
Како второ-не знаев дека си ме следел по Србија и Хрватска :oops:...значи ти си мој обожавател :aplauz:
И као трето, а воедно е и мал совет :) - наместо да пишуваш под постови, искористи си го времето и преусмери си ја енергијата да си заработиш на интернет.
Поздрав и имај убав ден. :smirce:
[DOUBLEPOST=1447429921][/DOUBLEPOST]
Здраво #YOUTUBER#
Убаво ти вели човекот, а и песната ;)...заработи и се ќе си имаш. :)
Поздрав и имај убав ден.:smirce:

 
Последно уредено:

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.406
Здраво PsychoalieN
Како прво-не е убаво луѓето да ги нарекуваш овчички. :neetaka:
Како второ-не знаев дека си ме следел по Србија и Хрватска :oops:...значи ти си мој обожавател :aplauz:
И као трето, а воедно е и мал совет :) - наместо да пишуваш под постови, искористи си го времето и преусмери си ја енергијата да си заработиш на интернет.
Поздрав и имај убав ден. :smirce:
Хехехе еее Жаки Жаки те следам јас секаде како сенка, таква персона како тебе грев е да се испушти и од вид и од слух. А за обожавател уфф највечи икада. Што се однесува до советот фала ти од се срце но мојот прилив на средства ми е сосема задоволителен. Немам потреба на дополнителна заработка како таа твојата нели? :D A тоа преусмерување на енергии и космички сили кај мене не пали кој не те знае скапо ке те плати а кој те знае цент не би фрлил на тебе :P. Него јас тебе ке ти дадам еден совет, искористи го твоето преостанато време најдобро што можеш, а за овчичките хехе си остана таква да мора по 100 пати да ти се објаснува, алегорија бе Жаки, почнаа многу да блеат, дури од Загреб се слушаат. Се гледаме Жаклинче и чувај се, иде зима, ке биде лизгаво, сув мраз...

П.С. Поздрави ги и дотичните, да не се чуствуваат запоставено :P
 
Член од
12 ноември 2015
Мислења
3
Поени од реакции
0
Хехехе еее Жаки Жаки те следам јас секаде како сенка, таква персона како тебе грев е да се испушти и од вид и од слух. А за обожавател уфф највечи икада. Што се однесува до советот фала ти од се срце но мојот прилив на средства ми е сосема задоволителен. Немам потреба на дополнителна заработка како таа твојата нели? :D A тоа преусмерување на енергии и космички сили кај мене не пали кој не те знае скапо ке те плати а кој те знае цент не би фрлил на тебе :P. Него јас тебе ке ти дадам еден совет, искористи го твоето преостанато време најдобро што можеш, а за овчичките хехе си остана таква да мора по 100 пати да ти се објаснува, алегорија бе Жаки, почнаа многу да блеат, дури од Загреб се слушаат. Се гледаме Жаклинче и чувај се, иде зима, ке биде лизгаво, сув мраз...

П.С. Поздрави ги и дотичните, да не се чуствуваат запоставено :P
Добар пост. Такви како тебе ми требаат за соработка, тие сто пишуваат многу, сакаат и многу и да читаат, а во оваа работа се чита, има групи(кои бројат над 3000 членови) за работа и подршка во кои има датотека со документи за читање. Значи читаш, работиш и заработиш.
Поздрав.
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
748
Поени од реакции
353
Дали има некој искуство со продажба преку интернет во странство на предмети кои чинат околу 10 евра (+ поштарина)?
Преку кој сајт е најдобро да се продаваат? Колку би била поштарината за ЕУ (тежината е под 300 г) и како би се вршело плаќањето?
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
25
Поени од реакции
20
Edinstvena vakva strana za rabota od doma e [избришано од админ, реферали се забранети] i toa mozhete mnogu lesno da zarabotite nekoja parichka plus. Samo paypal account vi e potreben i toa e toa. Fintata se sostoi vo toa shto morate da imate najmalku 15$ shto i ne e taka golema suma. Probajte uveretese sami :D
 
Последно уредено од модератор:
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Каква е оваа страница, дали некој имал искуства со неа: http://my-data-team.com/ ?
Цело време читам, ништо не плаќаш ова она, за да стигнам до дното каде што пишува еднократна уплата 50$:D
Дајте некоја препорака за заработка на интернет, како оваа што нуди, внесување податоци или било што друго, да се заработи нешто ако има шанса.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
22.229
Поени од реакции
36.100
Каква е оваа страница, дали некој имал искуства со неа: http://my-data-team.com/ ?
Цело време читам, ништо не плаќаш ова она, за да стигнам до дното каде што пишува еднократна уплата 50$:D
Дајте некоја препорака за заработка на интернет, како оваа што нуди, внесување податоци или било што друго, да се заработи нешто ако има шанса.
upwork. com регистрирај се направи добар профил, реши некој тест кој ти е од струката и почни да аплицираш за работи. Не можеш одма многу да очекуваш првиот месец две ако најдеш си добар а понатака кога ќе почнат да ти даваат добри оценки ќе наоѓаш полесно работи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom