Психоанализи на форумџии, аватари, потписи...

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.401
Поени од реакции
9.271
Дами и господа, ја имам таа чест да се посветам на анализата на @ПрофаундлиСтупид, или детето на цвеќето, или Чарлс Менсон за сиромашни. Неговите следбеници се неколку членови кои имаат истетовирано Љ на чело исто како и самиот водич. Неговото движење е тролање на членови, но освен многубројни испишани глупости по примерни и потребни теми, друга жртва нема, зошто освен тој самиот, друг никој не смета дека е истролан од негова страна.

Сега малку за раното детство, кое го креирало сегашниот господин Ступид.
Очигледно е дека омразата која тлеела во него многу години поради психичко злоставување од страна на соучениците и пријателите пукна на форумов.

Ступид би рекла дека бил повлечен ученик, самотник, игнориран од популарните деца на училиште, сендвичето од дома нон стоп му било земано, неколку пати добил клоци и покрај се тоа, сепак тежнеел макар еден ден да биде дел од популарното друштво. Многу пати се обидувал, но секој пат разочарувањата биле се поголеми и поголеми, а се тоа оставило лузни во психичкото здравје со кои тешко се носел низ годините.

Пубертетот и раната младост ги поминал дома пред компјутер, ја истражувал Кајгана и нејзините популарни членови долго време и си сфатил дека за да бидеш популарен тука треба да бидеш трол. Многу време се подготвувал, вежбал, пишувал тролски досетки во тетратки и конечно решил да се регистрира.

Сега, Ступид се смета себеси за крајно уникатен и посебен лик, незаменлив и префинет трол, неговата самодоверба е конечно на високо ниво, несониците и анксиозноста исчезнаа и повеќе не се мокри во кревет.
Е да можат сега да го видат популарните од средно. Хах.

Priznavam deka cekav moment malku pojako da te istrolam, da sozdadam narativ i drugite da ti se nafrlat za da si go nahranam egoto.

Lj.
Затоа ќе ве замолам, бидете добри, насмеете се и кога не е смешно, изнервирајте се кога сте истролани и да не сте, бидете шах мат, зборувајте за тоа, восхитувајте се, крајно па станете и следбеници ако сте од оние похуманите, редовно пишувајте Љ под постовите. Не сакаме да бидеме причина за враќање на нечии трауми и несигурности кои конечно биле совладани благодарение на форумов....
СтупидФемили :love:

Љ
 
Последно уредено:
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
Одлично Хоупче - 9 од 10!

Признавам се надевав со гласот за твојата фотка ќе се смилуваш, но потценив дека ти веднаш ќе ја видиш мојата манипулација...

Го имаш мојот респект... и ...

Љубофффф
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.423
Поени од реакции
19.541
Warning
Постоф ке смрди на пролиф.Стаите си штипку на нос док га читате.Да,иста онај штипка у коју Тошо као папучар нејке да му се мешате.

Мултипле персоналити у никнејмофску смислу,а мирис е ист.Пролиф.Мада не мерише сфак пролиф исто.Ама овј е најјак,некад мислу дека и ради овј мирис форум пада,а не ради Бидикоф заспаја или на Ејсида му паднала берза за дилдофци.

Има пролиф што убаво лизга на дупе и онакој си пројде без да биде запишан у дневник,а не па у ДК од страну на Шизикот од Велес.
А има и пролиф од кој тешко се враќа на ноге.
Радијација пролиф.Чернобил кур да еде.Од овакф пролиф гузица колабира,не прди више,само сере и апстинира од анал,хибернација до следната регистрација.
Ради бан.Еднини члан што е баниран зшто е пролиф и не се брише со гума,зшто не е молиф.
Него е пролиф.


Ај што е пролиф па е и крлеж.Ке се фати за некога(како ск ја за њега,заслужено!) и нема да га пушти сфе док не најде нову жртфу.Значи анален крлеж.И најчесто се фаќа за некога што мисли дека он над њега е супериорен,а устфари е само изгорен,за пажњу.

Он мисли дека ако има жену и дете
за њега нема ни зима ни лете
Да му га набутам у тој хипи дупе
Знам дека ке га осети до пете.

Позитивна стфар.
Он стфарно е акашочакриски начитан,кул рок сајбер хипик,латиномакедонска чушка у френка.Ама...

Ама е много досадан.Пролиф досадан.
Тмн си викаш нема га еве ке престане,идеш да мочаш, а тебе устфари дупе ти моча илимити погоди што... пролиф.

Њега мисија му е да дупи као демек за њега инфериорни чланови,воспевајки го сфоето дело(жена и дете) за да биде интересан.
А Не е.Ич.
Само се чуду како лик као Боди(интелигентно скоцкано иживеано човече) још му се диви и му тура лајкови кои вредиф за три.

Абе Зоки,па и дедо ми е имаја жену и дете како тебе,па не е бија пролиф досадан.
Како тебе.

А башка и Зоки се викаш.Најшиптарско име измеѓу каури.Сусаро лајк дис.
Нема везе, да ти апе кумо курката.

Знам дека ке ти се сфиѓа овј пост за тебе,иако и ти ке га читаш сс закукан нос.
Па добро бе како издржуеш сам сс себе?
:ROFLMAO:

Дај бе стфарно откачи се од Владета.Знам дека ти здосади Бургунди.Сусаро најбоље те шиша,иако увек ти е подугачка коса од на комшику ти.А. Говинда,он ради тебе избега.

Тај реа не се поднаса.
Диареја е лек за тфојата реа.
И Крис Реа пее за тфојата реа.
Тфојата реа е Роуд ту Хел!!!

Ps.Зшто ти е ник @Goyathlayyy ?
Нешто Франциско Гоја?
Па и црните слики на Гоја, су ништо у споредбу сс тебе.
Затој што ти си Пролиф.
Досадан.

Извините за експлицитни речник,ама тоа е темата,експлицитен пролиф.
Поздраф нездраф.
 
Последно уредено:
Член од
17 септември 2022
Мислења
617
Поени од реакции
1.317
Супер лик си Парва, џабе ти е пак те лајкам и нема никогаш да не разделиш со владе.

Инаку Гојатлеј е Апачи името на Џеронимо, последниот кој му пружал отпор на белиот човек. Он е и на сликата.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.752
Поени од реакции
10.439
Ај некој да ми удри анализа, и така ми е досадно у последно време на форумов, да има да читам нешто.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.596
Поени од реакции
38.744
Супер лик си Парва, џабе ти е пак те лајкам и нема никогаш да не разделиш со владе.

Инаку Гојатлеј е Апачи името на Џеронимо, последниот кој му пружал отпор на белиот човек. Он е и на сликата.
се срамиш од себе пошто си бел?
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
617
Поени од реакции
1.317
More srekja na mene, eksik :( .
Nisto ko taka odime na plan B.
Kako stois so zdravjeto ( ne mislam na mentalnoto, tuka e jasna borbata ) :sneaky:
Auuu vlade, nekoj da cita od strana bi pomislil ne me sakash ovde....

Inaku odlicno zdravjeto... ne pusham, ne pijam ( ponekad pivce ali edno ), nasabajle kardio, svrshuvam redovno, vegetarijanec.... toksinite gi praznam ovde.... ti?
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.764
Поени од реакции
21.158
Auuu vlade, nekoj da cita od strana bi pomislil ne me sakash ovde....

Inaku odlicno zdravjeto... ne pusham, ne pijam ( ponekad pivce ali edno ), nasabajle kardio, svrshuvam redovno, vegetarijanec.... toksinite gi praznam ovde.... ti?
Bi izlazal ako bi rekol deka ke mi nedostigas :toe:


Jas na forumskite doktorki im priloziv rezultati od krvna slika, pominav so flying colors ;)

Inaku da ne te plasam ama sega brzo edno prijatelce, nemase poke od 35 isto ko tebe, vo zdravo telo, zdrav duh, nikakvi poroci, vezbanje ovo ono gi frli cevlite. Rekoja pumpata otkazala taka od nigde nikade :toe:
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
617
Поени од реакции
1.317
Bi izlazal ako bi rekol deka ke mi nedostigas :toe:


Jas na forumskite doktorki im priloziv rezultati od krvna slika, pominav so flying colors ;)

Inaku da ne te plasam ama sega brzo edno prijatelce, nemase poke od 35 isto ko tebe, vo zdravo telo, zdrav duh, nikakvi poroci, vezbanje ovo ono gi frli cevlite. Rekoja pumpata otkazala taka od nigde nikade :toe:
Ama toj bil vakciniran? Znam i ja takvi vlade... nego imunitetot mi e top... dve kucinja i edno mache imam.... kardiologot vika kje sum doziveal da trckam u penzija na plaza... taka da ne se nadevaj vlade premnogu, podobro pomiri se deka sum del od zivotot tvoj. :sneaky:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.764
Поени од реакции
21.158
Ama toj bil vakciniran? Znam i ja takvi vlade... nego imunitetot mi e top... dve kucinja i edno mache imam.... kardiologot vika kje sum doziveal da trckam u penzija na plaza... taka da ne se nadevaj vlade premnogu, podobro pomiri se deka sum del od zivotot tvoj. :sneaky:
Nemozis da mu zameris na covek ako se ponadeva, neli :cautious: .
P.s ne ne bese, site pomislija na toa, ali ete ne bil taka da ne se opustaj premnogu :sneaky:
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.423
Поени од реакции
19.541
Ama toj bil vakciniran? Znam i ja takvi vlade... nego imunitetot mi e top... dve kucinja i edno mache imam.... kardiologot vika kje sum doziveal da trckam u penzija na plaza... taka da ne se nadevaj vlade premnogu, podobro pomiri se deka sum del od zivotot tvoj. :sneaky:
Де бе стфарно бе сфугде те има еј.Абе сфаку тему гу упропастиш.Пролиф.
А Владе па не ми е јасан,како некој тоалет по тебе се влече.
А заедно натепале 107 године.Ццц
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
617
Поени од реакции
1.317
Де бе стфарно бе сфугде те има еј.Абе сфаку тему гу упропастиш.Пролиф.
А Владе па не ми е јасан,како некој тоалет по тебе се влече.
А заедно натепале 107 године.Ццц
A sho ti se tebe tolko bitni temive? I zashto imash protiv ja i vlade da igrame shah ovde?
:coffee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom