Продавам / купувам / менувам (навивачки реквизити)

Член од
26 јануари 2010
Мислења
908
Поени од реакции
185
Продавам Ралф Лаурен кошула карирана
Големина М
Цена 2100(можда и се договориме нешто...)

 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Продавам 1000 денари! Lonsdale оригинал
 
Член од
27 мај 2011
Мислења
265
Поени од реакции
113
od nalepnicite ostana li nesto.. ?
--- надополнето: 21 април 2013 во 03:11 ---
od nalepnicite ostana li nesto.. ?
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.281
Поени од реакции
36.164
Овде има интересни работи по убај цени, лакосте, фред, томи ...

https://www.facebook.com/AzraelBrends
Цениве малце им се прениски да се вистински. Знаеш ова дали сигурно е така или некоја превара, од искуство или од некој што нарачал? :)
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Цениве малце им се прениски да се вистински. Знаеш ова дали сигурно е така или некоја превара, од искуство или од некој што нарачал? :)
На несакање налетав на ова и затоа го споделив тука, немам купувано така да неможам да ти тврдам нешто шо незнам.
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.245
Поени од реакции
19.466
Се шитка...:) size M,број 6 XAVI,официјален беџ на светски клупски првак 2011...
Порачан од официјалната страна на Барселона,не е никаква верна копија на оригиналот од E-bay и слички :гомце: :D (имам и доказ):) ,100%оригинал,многу малку носен....повеќе информации ПП...;)
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.355
Поени од реакции
28.029

Kajgana Shop

На врв Bottom