Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

Член од
22 април 2020
Мислења
4
Поени од реакции
0
Zdr mi treba mislenje za podobar urolog vo sk, nekoj iskustvo..?
 
Член од
3 април 2020
Мислења
905
Поени од реакции
508
Дохчев или Скендер државна
 
Член од
22 април 2020
Мислења
4
Поени од реакции
0
Zdr mi treba mislenje za podobar urolog vo sk, nekoj iskustvo..?
Inace prashuvam potocno : imam praveno operacija na varikocelo proshireni veni na lev testis pred 8-9god I posle toa sum imal bolki periodicno no kao nisto strashno sum imal bolki i proagjalo sega pred 3 meseci bev kaj eden urolog imav dg :epididymitis i kao se izlekuvav so antibiotici ama posle toa bev pak da napravam exo I mi pokaza prosledeni krvni sadovi no delumno trombozirani varikocelo pak I imam bolki nekoj so vakvo ili sl iskustvo pls stvarno mi treba pomosh?
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.709
Поени од реакции
9.541
Moras na lekar, podobro vrti vo privatnive ordinacii i od tamu baraj sovet i pomos..ovde na forumov samo gubis dragoceno vreme....
 
Член од
22 април 2020
Мислења
4
Поени од реакции
0
Moras na lekar, podobro vrti vo privatnive ordinacii i od tamu baraj sovet i pomos..ovde na forumov samo gubis dragoceno vreme...
Професор Доктор Живко Попов најдобар Уролог во регионов ако не и пошироко од сопствено искуство
Mhm vo zan mitrev se I Goran Jovic isto taka?
Професор Доктор Живко Попов најдобар Уролог во регионов ако не и пошироко од сопствено искуство
Blagodaram
Автоматски споено мислење:

Moras na lekar, podobro vrti vo privatnive ordinacii i od tamu baraj sovet i pomos..ovde na forumov samo gubis dragoceno vreme....
Pa da ama mi trebashe iskustvo sto go imal narodov remedika mislam ili zan mitrev
Автоматски споено мислење:

Др.Ставридис...а можеш и во Систина
Nez sistina e najskapo a stabridis e na drzavno?
 
Последно уредено:
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.531
Поени од реакции
693
Автоматски споено мислење:


Pa da ama mi trebashe iskustvo sto go imal narodov remedika mislam ili zan mitrev
Автоматски споено мислење:


Nez sistina e najskapo a stabridis e na drzavno?
Младиот Ставридис е на државно додека стариот Ставридис ординира во нивната ординација http://www.reshumana.com.mk/urologija.html
 

Kajgana Shop

На врв Bottom