Праќам пари и купувам онлајн од Paypal за кеш без провизија (1:1)

Член од
9 јуни 2014
Мислења
43
Поени од реакции
20
Гледам има дебитна картичка од Пејпал. Дали може да се плаќа со неа во Македонија или да се повлекуваат пари?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom