Помош, софтверски проблеми и совети

Член од
21 октомври 2011
Мислења
1.495
Поени од реакции
1.733
Зошто кога ќе слегнам превод за филм од BS Player автоматски не ми се зачувува како името на филмот (на пример за The.Walking.Dead.S11E01 треба преводот да се зачува како The.Walking.Dead.S11E01-eng), a мене ми се зачувува со некои чудни имиња како THEWAL~1-eng....
Името плеерот го чита во 8.3 дос формат и на тоа додава наставка за јазикот. Зошто е така, кој да знае.
Но зошто користиш плеер што не е како треба апдејтиран 10+ години? Па уште и го наплаќаат.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
15.716
Поени од реакции
25.673
@GavolRulz овоа ти треба
 

Kajgana Shop

На врв Bottom