Помош ако сака некој

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
5.473
Поени од реакции
10.753
Убавата или глупавата девојка прашање е сега :D

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.462
Поени од реакции
2.037
Sreken rodenden, mnogu imame pominato zaedno, ti posakuvam mnogu uspeh pari, droga, deckovci drugo se si znaes <3333333
 
Член од
19 септември 2022
Мислења
6
Поени од реакции
0
Не грозна порака убава кога ќе ја ставам на стори да не сакате да ми се смеат ааа Инстаграм да ми даде ли после бан за таа лоша порака
Автоматски споено мислење:

Роденден на другарка честиташ, не оддаваш почит на Кралицата.
Добро бе и тука ли влијае хејтот
 
Член од
13 април 2021
Мислења
1.961
Поени од реакции
7.045
Па нема потреба од некое претерување. Доволно би било две реченици, лично твои, оригинални, како и чеституваш и и' посакуваш убави желби. :)
 

Kanye.brt

Пропо
Член од
29 ноември 2019
Мислења
591
Поени од реакции
838
може од интернет некоја убава порака и да направиш како албум со поракана на 32 јазици и заеднички слики можеш на гугл транслејт да ја преведеш и сами копи пасте со декоративни рамки на гугл има исто можеш да и направиш како тортичка мала на гугл пиши cream pie
 

Kajgana Shop

На врв Bottom