Покер турнир

Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Мене не ми дава тоа Shot open Game, кога ќе влезам во Internet Games, незнам шо е работата, неможам да ја најдам ни собата

EDIT Влегов
 
А

Ајсшутер

Гостин
Бидејки сме 4 пријавени, почнуваме.

Ајсшутер напиша:
Бидејки сме 4 пријавени, почнуваме.
Победив јас на турнирот и земав 9.6 злато останатото 20 % поточно 2.4 оди во банката можете да проверите на донациите.

1. Ајсшутер
2. Aksi16
3. CikoMKD
4. EHTEP
 
На врв Bottom