Онлајн ракомет менаџер

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.959
Поени од реакции
11.803
Знам дека има луѓе што играат онлајн менаџери.
Еве ви интересен ракомет менаџер кој е во рамките на PPM (Powerplay manger) тука моментално може да играте и фудбал и хокеј, а наскоро ќе може да играте и кошарка. Фудбалот моментално ни оди одлично но во ракомет ни фалат неколку тимови за да се формира Македонска лига.
Ако има заинтересирани да се пробаат и да помогнат линк ТУКА
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.959
Поени од реакции
11.803
Откако ќе се регистрирате потврдувате на мејл, стандардно како кај секој онлајн менаџер.
Ако имате нешто нејасно прашајте тука или на форумот на играта, ќе ви помогнеме.
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.959
Поени од реакции
11.803
Дечки само да ви кажам дека на играва има Manager experience, и се добива со тоа што ќе се логирате еднаш дневно барем и по 5-10 сек, а се губи по 1 Manager experience ако не се логираш барем 1 дневно, додека не стигнете до 10 ME не можете да одите на трансфер маркетот, и има како "check points" па кога ќе стигнете до нив подоле не може да ви се намалува ME.
 
На врв Bottom