Омилена Мапа

Која мапа ви се допаѓа најмногу?


  • Вкупно гласачи
    422
Член од
24 декември 2009
Мислења
59
Поени од реакции
14
Најубава ми е fy_snow но бидејки нема многу сервери со таа мапа играм повеќе на de_dust2 :toe:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.004
Поени од реакции
7.487
De_dust 2 најомилена,а ми се допаѓаат и awp_map,fy_iceworld,fy_snow итн...
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.892
Поени од реакции
904
Ах...времиња беа тоа...па вака...Даст2 искрено не ми се свиѓа како мапа..али добро беше,со добра тактика таму вадевме глава некако...на треин уживав додека играм...А сајдот беше моја одговорнос..! за Нук..фазла муабет не треба..земаш Ак-47 и бушиш кај ќе стигнеш...секако нај интересно на нук е Фискерот...ееех им влагаш одозгоре изненадно...абе парче:kesa:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.004
Поени од реакции
7.487
А асаулт ????и таа е една од подобрите мапи на Кантер. :)
 
На врв Bottom