Од какви програмери(back-end) имаат потреба нашите компании?

Дискусија во форумот 'Програмирање и програмски јазици' започната од Have an ice day, 29 февруари 2016.

 1. Branchez

  Branchez Punctum vivimus

  Член од:
  24 јануари 2012
  Мислења:
  5.437
  Допаѓања:
  9.530
  Темава е за backend програмери, што запнавте за MVC толку.
   
 2. nene88

  nene88

  Член од:
  9 јануари 2008
  Мислења:
  167
  Допаѓања:
  205

Сподели преку: