Одело за Дедо Мраз

Член од
24 септември 2021
Мислења
3
Поени од реакции
1
Здраво, се извинувам што отварам нова тема (незнам дали смее вака или не). Ми треба одело за Дедо Мраз ама ми треба некое поквалитетно дури и поскапо да е. Гледав по интернет што продаваат ама ич не е добар квалитет. Доколку некој знае да ме упати каде да побарам одело со добар квалитет, би му бил преблагодарен ( и гратис ќе му носам пакетче кај него или блиските :roker:)
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.746
Поени од реакции
9.873
Здраво, се извинувам што отварам нова тема (незнам дали смее вака или не). Ми треба одело за Дедо Мраз ама ми треба некое поквалитетно дури и поскапо да е. Гледав по интернет што продаваат ама ич не е добар квалитет. Доколку некој знае да ме упати каде да побарам одело со добар квалитет, би му бил преблагодарен ( и гратис ќе му носам пакетче кај него или блиските :roker:)
Најди шнајдер,купи материјал (има од сигурни извори) и нека ти шие пи мерка.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom