Нешто за здебелување?

Член од
12 јули 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
Луѓе никако да стаам некое кило. Имам 44 кг, и никако да се здебелам, дај кажете ми некои ефикасни апчиња или незнам што... Зашо колку и да јадам ми нема помош... :toe:
 
H

HITCH

Гостин
Сестра ми има проблеми со додавање на килограми ахаха пиеше ФЕНУГРЕК ги имаш во сите аптеки многу помагаат или појди во аптека и барај на база на пивски квасец. Овие што ги пиеше сестра ми многу и помогнаа јадеше ко луда и плус брзо се здебели :helou:
инаку прблемов ти е лудило ахаха мене ми треба нешто за слабеење пред празнициве се поравив ахаха се надевам дека ти помогнав :back:
 
Член од
12 јули 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
Сум слушнала за тие, ама ми имаат кажано дека само стомакот се дувал...Ај баш ќе земам да пробам, башка зима сме нема со гол стомак да шетам сеа...:pos2: тнх
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Сум слушнала за тие, ама ми имаат кажано дека само стомакот се дувал...Ај баш ќе земам да пробам, башка зима сме нема со гол стомак да шетам сеа...:pos2: тнх
Нешто за дебелеење? Сланина, свински врат, скара, јајца... Нездрава храна. Мрснотии, мајонези, чоколади, грицки и тн... И нормално, ако велиш дека јадеш нормално, а не можеш да се здебелиш - посети го докторот. Ништо чудно да имаш некој црвен паразит кој ти ја јаде храната пред всушност твојот организам да успее да ја изеде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom