Несогласување во брак

Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Mnogu brzash odma ja definira, vaka izleguva deka @Corvus treba da go zeme ron... ti izgleda li tebe toa vozmozno?

Daj po pat na eliminacija da dojdemw do idealnata za ron.... patem i tie shto citaat kje moze da naucat od shto da begaat.

Eve primer @Dumbledore ushte ne e vo brak... a vakava kniga nema seushte procitano.

:coffee:
Сине, абе @Corvus е анти-естабчлишмент тајп жена много е логично дека сака да го доминира мажот. Патем тоа е го покажува со нејзината профилна, така @Ron Burgundy баш би и прилегал нејзе (у случај да и она дојде у кампусот мој). Кампус е решење за сите бракове. Браковето веќе не функционираат. Аут-дејтед са.
 
Последно уредено:
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
видиш @Corvus сакаат да не спојат овие:oops:
Рони сине, не се секирај. Јас сакам да ве спојам у кампусо. Таму ќе има разни тајпови на мажи и жени така да сите ќе бидат одлично избалансирани.
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
Рони сине, не се секирај. Јас сакам да ве спојам у кампусо. Таму ќе има разни тајпови на мажи и жени така да сите ќе бидат одлично избалансирани.
Lele govi koj film go napravi mojo poremeten mozak.... sega svatihh zashto ti treba ron tamo....

Te zamislih u kampuso ti si guru, shirish univerzalna ljuboff a site zenski ja primaat so rashiteni noze, gi stavash u trans so nekoi trevki od baba ti.... i ron taka zamaan posle tebe neshto prcnuva...

I posle 9 meseca mali bebushi vreskaat od site kukjicki od kal a ti mu vikash na ron.... tvoi se decata odi pomagaj im na zenite sho treba, jas cekam novi regrutki.

Blisku li sam?

:coffee:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Lele govi koj film go napravi mojo poremeten mozak.... sega svatihh zashto ti treba ron tamo....

Te zamislih u kampuso ti si guru, shirish univerzalna ljuboff a site zenski ja primaat so rashiteni noze, gi stavash u trans so nekoi trevki od baba ti.... i ron taka zamaan posle tebe neshto prcnuva...

I posle 9 meseca mali bebushi vreskaat od site kukjicki od kal a ti mu vikash na ron.... tvoi se decata odi pomagaj im na zenite sho treba, jas cekam novi regrutki.

Blisku li sam?

:coffee:
Почнуваш да конташ сине. Затоа ја бев упорен и не ја губев надежта за тебе како и за Рон.
Инаку таму децата ќе бидат сечиви. Не само на Рон. Сите ке им бидеме родители. :love:
П.С.Нема да ја направеме грешката на Ошо иначе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom