Неплаќање алиментација - суровата реалност

Т

Триптико

Гостин
И после кога ќе кажам „одјеби“ се чудите зошто.
Претерано користење "одјеби" укажува на фрустрација кај оној што го користи, поради недостаток на секс. У јбт, преголема реченица излезе :D
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
Претерано користење "одјеби" укажува на фрустрација кај оној што го користи, поради недостаток на секс. У јбт, преголема реченица излезе :D
Да, така е. Од друга страна, во моите пишувања само тој збор ви боде очи, друго нит читате, нит забележувате. Тоа укажува дека многу често се осеќате одјебени.
Ајде сега, време е да се вратиш меѓу своите на омилената ти тема.
 
Член од
13 февруари 2012
Мислења
2.733
Поени од реакции
1.226
Има тема како родителството го менува мажот, но ниеден од овие лупачи во гради за алиментација, нема пишано ништо на таа тема. Ах бре балканци прости македонци.

После жените биле криви.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom