Ненад, чудото од Македонија

  • Креатор на темата Мартин`
  • Време на започнување
Член од
23 ноември 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
3.832
Ако е овој, тогаш е кондиционен тренер.
Nope. За ова дете мислев:
Ептен го фураа во сите Екс-Ју држави, ама очигледно не е исто да правиш егзибиции со два-три баскета и да си добар на терен, во игра. Последно што успеав да најдам е дека бил дел од Феникс, сега би требало да има 19-20 години, така да, да го бивало ќе слушневме нешто за него.
 
Член од
19 март 2014
Мислења
577
Поени од реакции
875
Драган Пецев му е помал брат на Сашо Пецев. Сашо Пецев е уствари наш човек од форумов само веќе не активен.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
3.832
Драган Пецев му е помал брат на Сашо Пецев. Сашо Пецев е уствари наш човек од форумов само веќе не активен.
Знаеш што се дешава(ло) со малиот? Зошто не се развил у играч?
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.313
Поени од реакции
36.789
Драган Пецев му е помал брат на Сашо Пецев. Сашо Пецев е уствари наш човек од форумов само веќе не активен.
Сашо Пецев ако добро се сеќавам играше во Квиско, заедно со DJ Irie Scratch и Бубе Младеновски. :D
Ова за во младински категории ти зборам. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom