На некој што ќе разбере оставете порака

Член од
7 септември 2016
Мислења
16.912
Поени од реакции
30.342
... ами, јас сакам да оставам порака, ама не за „некој“ туку за одреден, ама тој не се разбира воопшто ! :toe:
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
2
Поени од реакции
1
Иако си педерче и плачко, те сакам.

Sent from my SM-A217F using Tapatalk
 

Флеш

You plonker!
Член од
23 март 2009
Мислења
8.776
Поени од реакции
9.368
Мрза и неработник .... а можеш подобро .....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom