На некој што ќе разбере оставете порака

Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Со тоа твое огромно долгогодишно искуство во глупост, можеш професор да станеш....:D
 
Член од
25 јануари 2016
Мислења
3
Поени од реакции
0
Ne znam nista i dalje ja sam John SNow hahaha. Gde cete za docek 2017 godine ljudi. Dajte predloge!
Evo ja nasao ovde neke ponude u SRB http://www.newyearinserbia.com/. Hajdete samnom da se proveselimo kako treba i da zalijemo kvalitetno. Sta mislite o tome braćo??
 
Член од
19 март 2013
Мислења
825
Поени од реакции
601
Повеќе успех ќе имаш ако спамираш на виетнамски.
 
Член од
19 март 2013
Мислења
825
Поени од реакции
601
Je suis Garò.

Одличен проект, бато.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom