Најјак херој - Modified

Член од
7 март 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
aj ne se glupirajte temata e za najjak hero 1vs1 so 2 itemi a eden od niv da e pt :) I UBAVO razmislejte so ke postirate pred da postirate:D hehe
 
Член од
26 декември 2009
Мислења
83
Поени од реакции
0
не бе ја како што сфатив фората е 1в1 СО ФУЛ ИТЕМИ

така да тролот ако има гем и бкб и други рандом 4итеми тепа рашта за 5.6 сек :vozbud:

:AAAAA:
ako trollot so full itemi tepa rhasta so full itemi ke si go secam...
sto saka neka ima troll ako zede rhasta: refresher,BoT,HEX(znam deka i 2rata magija mu e hex ama duplo tesko da pomini), Orhid,lothars i skepter.
 

nikaТa

Mr.Lover Lover
Член од
16 април 2010
Мислења
524
Поени од реакции
60
Венџенс со дагон :wink:
 

bounty_hunter

Фатенко
Член од
13 октомври 2009
Мислења
1.268
Поени од реакции
321
Е шо?
1 на 1 е тава а и шо му фале на дагонот, на сите херои можеш да го ставаш па и ме коментире па :jaj:
Знам дека бадијала ќе ти објаснувам и бадијала ќе те прашам, ама ајде.
Што ќе му правиш на Doom? Да не чепкаме и по други херои, ете на Doom што можеш да му направиш?
 

nikaТa

Mr.Lover Lover
Член од
16 април 2010
Мислења
524
Поени од реакции
60
Знам дека бадијала ќе ти објаснувам и бадијала ќе те прашам, ама ајде.
Што ќе му правиш на Doom? Да не чепкаме и по други херои, ете на Doom што можеш да му направиш?
Нели можам на Doom да му ставам дагон бе бот ?
 

bounty_hunter

Фатенко
Член од
13 октомври 2009
Мислења
1.268
Поени од реакции
321
Нели можам на Doom да му ставам дагон бе бот ?
Ти мојш што сакаш да му стајш. Работата е дали ќе го утепаш?

Оти ако си под улти од Doom, тој дагонот ќе мојш да си го клајш од позади.
 

nikaТa

Mr.Lover Lover
Член од
16 април 2010
Мислења
524
Поени од реакции
60
Ти мојш што сакаш да му стајш. Работата е дали ќе го утепаш?

Оти ако си под улти од Doom, тој дагонот ќе мојш да си го клајш од позади.
Ок учителе ти како ке кажаш :wink:
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.533
Поени од реакции
16.651
Spirit Braker, со PT и Butterfly, или Doom со Агнахим.
 

MileJebo

Complete
Член од
7 декември 2008
Мислења
231
Поени од реакции
41
nevermore3.jpg
Машина за фармање, extra damage + movement speed, burst dmg, early, mid, late game hero, малце хелт има али во комбинација со добар фарм лесно се компензира, за задна да не разговараме едноставно кршење кичма му е ULTY-то! се на се ИМБА.
Плус има BOSSOVSKO dvizenje мераци да го играш. :icon_bigg
I wana date nevermore. LOL
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.533
Поени од реакции
16.651
LOL СФ губи од 95% од хероите 1x1.
 
Член од
15 октомври 2009
Мислења
249
Поени од реакции
16
Lol, Void ke tepa troll, so refresh ... i maska ofc. :D

i + vo novite verzii nemozes da mu naprais basher na void/troll, poso ima basher. taka da sea se poslabi :D porano bea stv Nepobedlivi :D
 
На врв Bottom