Најубаво место во Грција според вас?

Дискусија во форумот 'Грција' започната од Teenage girl, 8 мај 2012.

 1. TrendS

  TrendS Work Smart, Not Hard

  Член од:
  14 декември 2018
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  22
  Прекрасно мирно и тивко место. Сум бил на поминување неколку пати.
  Јас лично сепак го преферирам Сарти и според мене една од најубавите плажи на Ситонија -Orange Beach на само 5км од градот.

  Има три кантини, прекрасна тиркизна вода и ситен песок. Идеално за мали деца.
   
  Последно уредено: 13 април 2019 во 16:38
  На Tender Girl и Tode101 им се допаѓа ова.

Сподели преку: